KONST / Litografier / Färglitografi 12894044
nr 1289 4044
Berndt Wennström
(f. 1945), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 81/150, , bm50x38 cm
Berndt Wennström, född 1945 i Stockholm, svensk målare och grafiker.
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 18 november 2019
kl 18:05:30
13/11 15:08:11
Berndt Wennström
Läs mer om Berndt Wennström